29.07.2014
Kampania społecznej na rzecz ograniczania zjawiska nadmiernej prędkości oraz zwiększenia bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu pn. „10 mniej. Zwolnij!”
28.07.2014
Policjanci z warszawskich Włoch poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu bankowego. Osoba ta dokonała oszustwa przy zakupie telefonu komórkowego. Każdy kto ją rozpoznaje, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.
28.07.2014
Aspiranci: Artur Rogowski, Albert Biernat i Robert Jończyk uratowali życie 51-letniemu mężczyźnie, którego w ciężkim stanie znaleźli na ulicy. Funkcjonariusze czekając na przyjazd karetki udzielili mu pomocy przedlekarskiej. Dzięki ich reakcji nie doszło do tragedii. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.
25.07.2014
Sierżant sztabowy Szymon Muszyński po raz kolejny pokazał, że policjantem jest się nie tylko na służbie. Funkcjonariusz z ochockiej komendy, wracając po pracy do domu zatrzymał dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. 18 i 20-latek odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia. To nie pierwszy raz, kiedy policjant interweniował po służbie.
25.07.2014
Policjanci z zespołu poszukiwań ochockiej komendy poszukują Krystyny Michałowskiej. Kobieta 16 czerwca 2014 roku wyszła z Domu Pomocy Społecznej i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała też żadnego kontaktu z najbliższą rodziną. Prosimy zatem o kontakt każdą osobę, która ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu.
24.07.2014
Policjanci z Ochoty przedstawili dzisiaj Jackowi K. zarzut za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. 39-latek wsiadł za kierownicę fiata mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz może mu grozić kara do 2 lat więzienia.
24.07.2014
Święto Policji to wyjątkowy dzień w życiu każdego funkcjonariusza. To radosny moment uhonorowania zasłużonych Policjantów odznaczeniami i awansami na kolejne stopnie służbowe. To także wyjątkowy czas podziękowania za trudy codziennej, często niebezpiecznej służby na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.
24.07.2014
Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z Ochoty zatrzymali 29-letnią Annę C. Kobieta usiłowała wyłudzić w sklepie kredyt w wysokości ponad 1 000 złotych na zakup pralki. Okazało się, że 29-latka już wcześnie dopuściła się podobnego przestępstwa. Grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności.
23.07.2014
Policjanci z Ochoty zatrzymali mężczyznę, który ukradł rower z klatki schodowej bloku przy ulicy Urbanistów. Mężczyźnie, który był już w przeszłości karany za podobne przestępstwa grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
23.07.2014
Policjanci z Ochoty zatrzymali sprawcę kradzieży. Mężczyzna wyniósł z mieszkania, którym opiekowała się jego znajoma telewizor, wieżę oraz obraz. 50-latkowi, który był również poszukiwany listem gończym grozi kara do 10 lat więzienia.
<<
<
1
>>