25.04.2015
Oszuści "na wnuczka" i "na policjanta" wciąż oszukują starszych mieszkańców Warszawy. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych, że mogą do nich telefonować osoby podszywające się pod członków rodziny. Osoby te mogą prosić o pieniądze, które mają im pomóc w rozwiązaniu nagłego problemu. Nie pozwólmy, aby w ten sposób nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia. Porozmawiajmy z nimi o oszustach.
25.04.2015
Zapraszamy wszystkich właścicieli jednośladów z Ochoty, Ursusa i warszawskich Włoch do terenowych jednostek Policji, gdzie w każdą środę i czwartek w godz. 14. 00 – 18.00 będzie można – bezpłatnie – oznakować rower. Akcja ma na celu ograniczenie kradzieży jednośladów. Oznakowanie pozwala na szybką identyfikację utraconych rowerów i ich części.
24.04.2015
Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z Ochoty zatrzymali 34-letniego obywatela Bangladeszu, który na jednym z bazarów na terenie warszawskich Włoch sprzedawał perfumy z podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi. Za przestępstwo, którego się dopuścił może mu grozić kara do 2 lat więzienia.
23.04.2015
VIII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł" już wystartowała. Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji.
23.04.2015
Dzielnicowi z warszawskich Włoch zatrzymali 21-latka. Mężczyzna wsiadł za kierownicę fiata mimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów, który obowiązywał go do listopada 2015 roku. Dzisiaj Daniel B. usłyszy zarzut za przestępstwo, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
23.04.2015
Policjanci ze stołecznej drogówki zatrzymali 58-latka poszukiwanego 2 listami gończymi oraz zarządzeniem w celu ustalenia miejsca pobytu. Robert N. od maja 2014 roku ukrywał się przed organami ścigania i wymiaru sprawiedliwości. Mężczyzna ma na swoim koncie sprawy za wyłudzenie przejazdów komunikacją miejską.
23.04.2015
Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali 24-latka, który ukradł ze sklepu pieniądze i 6 kartonów papierosów. Mężczyzna dostał się do środka przez szyb wentylacyjny. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.
22.04.2015
Policjanci z Ochoty wraz z maskotką Komendy Stołecznej Policji – borsukiem gościli w Przedszkolu nr 176. Celem spotkania była edukacja najmłodszych w zakresie bezpieczeństwa. Maskotka stołecznej policji zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich dzieciach.
21.04.2015
Policjanci ze stołecznej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę. Daniel D. miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie, kiedy wsiadł za kierownicę seata. 34-latek usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, a także utrata prawa jazdy.
21.04.2015
Policjanci z Ursusa zatrzymali Andrzeja P. Mężczyzna wybił szybę w drzwiach wejściowych do salonu gier. 50-latek był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz za uszkodzenie mienia grozi mu kara do 5 lat więzienia.
<<
<
1
>>