22.04.2014
Dzielnicowi z Ursusa zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli metalową rurę z terenu budowy. Jan M. i Jarosław K. wpadli, kiedy próbowali wywieźć skradziony łup na wózku. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 5 lat więzienia.
22.04.2014
Dwóch kieszonkowców zatrzymali stołeczni wywiadowcy. Mężczyźni wpadli na gorącym uczynku kradzieży portfela z dokumentami i pieniędzmi w autobusie linii 523. 55-letni Jan B. i 58-letni Maciej W. trafili do komendy na Ochocie. Za czyn, którego się dopuścili odpowiedzą przed sądem. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.
22.04.2014
Stołeczni policjanci w ramach akcji „Bezpieczny weekend” dbali o bezpieczeństwo mieszkańców garnizonu, przyjezdnych oraz osób przejeżdżających przez nasze miejscowości. Podczas minionych świąt odnotowali mniej wypadków, rannych i kolizji, więcej zatrzymali nietrzeźwych kierowców.
18.04.2014
Wielkanoc za pasem. Nieodzownie z okresem świątecznym i kilkudniową nieobecnością domowników związany jest wzmożony ruch pojazdów i pieszych oraz nasilenie zjawisk patologicznych - kradzieży kieszonkowych, włamań do mieszkań, domów. Policjanci przypominają podstawowe zasady bezpieczeństwa.
18.04.2014
Policjanci z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą z Ochoty zatrzymali 39-letniego obywatela Armenii, który oferował do sprzedaży podrobione perfumy. Rynkowa wartość zabezpieczonego towaru wynosi ponad 200 tys. złotych. Za wprowadzenie do obrotu rzeczy z podrobionymi znakami towarowymi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
17.04.2014
W środę 16 marca w ochockiej komendzie odbyło się spotkanie wielkanocne. Zaproszonych gości powitał Komendant Rejonowy Policji Warszawa III nadkom. Tomasz Szachowski, który policjantom, pracownikom cywilnym i przybyłym gościom złożył życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.
16.04.2014
Policjanci z Ochoty namierzyli w mieszkaniu na terenie dzielnicy uprawę marihuany. Jej właścicielem okazał się Piotr Ż. Mężczyzna uprawiał konopie w wynajmowanym mieszkaniu, specjalnie do tego wyposażonym w oświetlenie i wentylację. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 60 krzaków konopi. 27-latek usłyszał już zarzuty popełnienia przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
16.04.2014
Policjantka z Ochoty wraz z maskotką Komendy Stołecznej Policji- borsukiem gościli wczoraj w przedszkolu przy ul. Baleya. Podczas spotkania opowiedzieli o prawidłowych i bezpiecznych zachowaniach na drodze. Maskotka stołecznej policji zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich dzieciach.
14.04.2014
Policjanci ze stołecznej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę. Sylwester Sz. miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie, kiedy wsiadł za kierownicę renault. 38-latek usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
14.04.2014
Policjanci z Ursusa zatrzymali sprawcę uszkodzenia nissana. 40-letni Jacek M. cegłówką wybił szybę w samochodzie zaparkowanym przy ulicy Zagłoby. Straty wyceniono na 1000 złotych. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
<<
<
1
>>