25.07.2014
Sierżant sztabowy Szymon Muszyński po raz kolejny pokazał, że policjantem jest się nie tylko na służbie. Funkcjonariusz z ochockiej komendy, wracając po pracy do domu zatrzymał dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. 18 i 20-latek odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia. To nie pierwszy raz, kiedy policjant interweniował po służbie.
25.07.2014
Policjanci z zespołu poszukiwań ochockiej komendy poszukują Krystyny Michałowskiej. Kobieta 16 czerwca 2014 roku wyszła z Domu Pomocy Społecznej i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała też żadnego kontaktu z najbliższą rodziną. Prosimy zatem o kontakt każdą osobę, która ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu.
24.07.2014
Policjanci z Ochoty przedstawili dzisiaj Jackowi K. zarzut za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. 39-latek wsiadł za kierownicę fiata mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz może mu grozić kara do 2 lat więzienia.
24.07.2014
Święto Policji to wyjątkowy dzień w życiu każdego funkcjonariusza. To radosny moment uhonorowania zasłużonych Policjantów odznaczeniami i awansami na kolejne stopnie służbowe. To także wyjątkowy czas podziękowania za trudy codziennej, często niebezpiecznej służby na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.
24.07.2014
Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z Ochoty zatrzymali 29-letnią Annę C. Kobieta usiłowała wyłudzić w sklepie kredyt w wysokości ponad 1 000 złotych na zakup pralki. Okazało się, że 29-latka już wcześnie dopuściła się podobnego przestępstwa. Grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności.
23.07.2014
Policjanci z Ochoty zatrzymali mężczyznę, który ukradł rower z klatki schodowej bloku przy ulicy Urbanistów. Mężczyźnie, który był już w przeszłości karany za podobne przestępstwa grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
23.07.2014
Policjanci z Ochoty zatrzymali sprawcę kradzieży. Mężczyzna wyniósł z mieszkania, którym opiekowała się jego znajoma telewizor, wieżę oraz obraz. 50-latkowi, który był również poszukiwany listem gończym grozi kara do 10 lat więzienia.
22.07.2014
Jak ustrzec się przed oszustami oraz jak skutecznie poprawić swoje bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania. Taki cel przyświecał spotkaniu z seniorami z Ochoty, w którym udział wzięła policjantka zajmująca się prewencją kryminalną. Spotkanie to przebiegło w miłej atmosferze, oraz pozostawiło w świadomości seniorów wiedzę dotyczącą podstawowych zasad bezpieczeństwa.
22.07.2014
Policjanci z Ochoty zatrzymali poszukiwanego 2 listami gończymi i zarządzeniem w celu ustalenia miejsca pobytu. 22-latek, który od jakiegoś czasu ukrywał się przed organami ścigania ma na swoim koncie między innymi oszustwo, zniszczenie i przywłaszczenie cudzej rzeczy. Dzięki funkcjonariuszom zwalczającym przestępczość przeciwko mieniu mężczyzna poniesie teraz odpowiedzialność za swoje czyny.
21.07.2014
Dziś w świetlicy Komendy Rejonowej Policji Warszawa III odbyła się uroczystość z okazji Święta Policji. W uroczystości udział wzięła Zastępca Komendanta Stołecznego Policji młodszy inspektor Małgorzata Łyszko-Domagalska oraz specjalnie zaproszeni goście.
<<
<
1
>>