Szukamy świadków kradzieży na ulicy Grójeckiej - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szukamy świadków kradzieży na ulicy Grójeckiej

Policjanci z komendy na warszawskiej Ochocie wykonują czynności w sprawie kradzieży jaka miała miejsce 14 maja 2021 roku na ulicy Grójeckiej 196. Każdy, kto posiada informację o zaistniałym zdarzeniu lub przypadkowo, uwiecznił to zdarzenie w formie materiału video proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Rejonowej na warszawskiej Ochocie.

Policjanci z komendy na Ochocie pod nadzorem Prokuratury prowadzą czynności w sprawie kradzieży torby z pieniędzmi z pojazdu Renault Espace białego koloru. Zdarzenie miało miejsce 14 maja 2021 roku około godziny 13:00 na ulicy Grójeckiej 196. Pokrzywdzony

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informację na temat tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę pod numerami telefonów 47 723 93 67 lub 47 723 93 28, bądź całodobowo pod numerem telefonu 47 723 93 50.

Prosimy również o nadsyłanie drogą elektroniczną nagrań video przez osoby, które 14 maja br. były w okolicy numeru 196 ulicy Grójeckiej i mogły przypadkowo uwiecznić zdarzenie.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

mł. asp. Karol Cebula