Zatrzymany za znaczną ilość narkotyków - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Zatrzymany za znaczną ilość narkotyków

Data publikacji 01.06.2021

Policjanci z Ochoty wpadli na trop 37-latka, który miał zajmować się handlem narkotykami. W wyniku przeprowadzonych działań, funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli znaczną ilość substancji psychotropowych. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został aresztowany na 2 miesiące.

Kryminalni z Ochoty pozyskali informację o mężczyźnie, który na terenie dzielnicy zajmuje się handlem narkotykami. Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres i w wyniku krótkotrwałej obserwacji na klatce schodowej w jednym z bloków przy ulicy Szczęśliwickiej zauważyli mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi osoby handlującej narkotykami. W chwili kiedy 37-latek wychodził z mieszkania Policjanci przystąpili do działania. Mężczyzna był wyraźnie zaskoczony wizytą Policjantów. W wyniku przeszukania mieszkania kryminalni ujawnili ponad 462 gramy środków odurzających zapakowanych w zgrzewany worek.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy na Ochocie. 37-latek po zebraniu materiału dowodowego usłyszał zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i decyzją sądu został aresztowany na 2 miesiące. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Karol Cebula