Poznajesz ten samochód? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Poznajesz ten samochód?

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Włochy prowadzą postępowania w sprawie uszkodzenia pięciu zaparkowanych pojazdów przy ulicy Emaliowej 3 w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrowały samochód, którym poruszali się sprawcy tego przestępstwa. Każdy kto rozpoznaje pojazd na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.

Zniszczenie mienia znacznej wartości poprzez podpalenie pięciu pojazdów miało miejsce w dniu 1 marca br. na ul. Emaliowej 3 w Warszawie. Samochód, którym poruszali się sprawcy tego przestępstwa publikujemy na zdjęciach.

Sprawcy poruszali się pojazdem starego typu koloru ciemnego z charakterystycznym elementem białych drzwi przednich od strony pasażera.

Wszyscy, którzy rozpoznają wskazany pojazd lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723 26 20, 047 723 26 21.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

mł. asp. Karol Cebula