Znasz tę osobę? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Znasz tę osobę?

Data publikacji 08.06.2021

Policjanci z warszawskich Włoch prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pojazdu marki KIA zaparkowanego przy ul. Strubiczów 18 w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.

Zdarzenie miało miejsce 25 maja br. około godziny 20:15 w Warszawie przy ul. Strubiczów 18. Nieznani dotąd sprawcy dokonali kradzieży zaparkowanego pojazdu marki KIA. Portret pamięciowy jednego ze sprawców, który oddalił się pieszo z miejsca zdarzenia w kierunku ul. Radarowej publikujemy na zdjęciu.

Mężczyzna szczupłej budowy ciała. W chwili zdarzenia sprawca ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem na głowie, spodnie jeansy.

Wszyscy, którzy rozpoznają osobę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723 26 20, 047 723 26 21.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

mł. asp. Karol Cebula

  • Portret pamięciowy sprawcy
    Portret pamięciowy sprawcy