Znasz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Znasz tego mężczyznę?

Data publikacji 08.07.2021

Policjanci z warszawskich Włoch prowadzą postępowania w sprawie niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzenie w błąd beneficjenta przekazanej gotówki. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.

Zdarzenie miało miejsce 21 maja 2021 roku około godziny 17:30 w warszawskiej dzielnicy Włochy. Nieznany dotąd sprawca, doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 280 000 zł. poprzez wprowadzenie w błąd beneficjenta przekazanej gotówki. Sprawcą był

młodymężczyzna, szczupłej budowy ciała, wzrost ok 180 cm. ubrany w szarą bluzę z kołnierzykiem, spodnie koloru brązowego, białe sportowe buty, ciemną czapkę z daszkiem a na biodrach miał saszetka typu „nerka”.

Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 723 26 35 lub pod całodobowym numerem 47 723 26 20.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

sierż. szt. Anna Wójcik

 • Znasz tego mężczyznę?
  Znasz tego mężczyznę?
 • Znasz tego mężczyznę?
  Znasz tego mężczyznę?
 • Znasz tego mężczyznę?
  Znasz tego mężczyznę?
 • Znasz tego mężczyznę?
  Znasz tego mężczyznę?