Znasz te osoby? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Znasz te osoby?

Data publikacji 12.07.2021

Policjanci z warszawskich Włoch prowadzą postępowania w sprawie zaboru w celu przywłaszczenia płyty indukcyjnej o wartości 1499zł. ze sklepu przy ul. Krakowiaków w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje osoby na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.

Zdarzenie miało miejsce 16 czerwca 2021 roku ok godz. 17:10 ze sklepu przy ul. Krakowiaków w Warszawie. Nieznani dotąd sprawcy dokonali zaboru w celu przywłaszczenia płyty indukcyjnej o wartości 1499zł. Kobieta, jasny kolor włosów, koszulka z krótkim rękawem kolor

biały. Mężczyzna włosy ciemne, koszulka z krótkim rękawem kolor czarny z napisem „M BOSS”. Wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają osoby lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat, proszeni są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 723 26 35 lub pod całodobowym numerem 47 723 26 20.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

sierż. szt. Anna Wójcik

 

  • Znasz te osoby?
    Znasz te osoby?
  • Znasz te osoby?
    Znasz te osoby?
  • Znasz te osoby?
    Znasz te osoby?