Zatankował i nie zapłacił - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Zatankował i nie zapłacił

Data publikacji 02.09.2021

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Włochy prowadzą postępowania w sprawie kradzieży paliwa na stacji przy ul. Hynka 2 w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tymi przestępstwami. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.

Kradzież miała miejsce w dniu 18 sierpnia bieżącego roku na stacji paliw przy ul. Hynka 2 w Warszawie. Nieznany dotąd sprawca zatankował paliwo do kanistrów znajdujących się bagażniku samochodu, po czym nie uiszczając opłaty odjechał.

Sprawca w wieku około 35 lat, około 18o cm. wzrostu, średniej budowy ciała, włosy ciemne krótko ostrzyżone. W chwili zdarzenia ubrany był w koszulkę koloru zielonego, spodenki do kolan w kolorze granatowym. Na głowie miał okulary przeciwsłoneczne oraz torebkę typu listonoszka przewieszoną przez ramię.

Wizerunek osoby publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają wskazanego mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723 26 20, 047 723 26 21.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

podkom. Karol Cebula

  • Zatankował i nie zapłacił
    Zatankował i nie zapłacił
  • Zatankował i nie zapłacił
    Zatankował i nie zapłacił
  • Zatankował i nie zapłacił
    Zatankował i nie zapłacił