Zabrał cudzy portfel - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Zabrał cudzy portfel

Data publikacji 13.10.2021

Policjanci z warszawskich Włoch prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela przed wejściem do centrum handlowego przy ul. Jutrzenki. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.

Zdarzenie miało miejsce 10 września bieżącego roku przed wejściem do centrum handlowego na ul. Jutrzenki w Warszawie. Nieznany dotąd sprawca przywłaszczył zagubiony portfel z zawartością

Poszykujemy mężczyzny w podeszłym wieku, siwe włosy. Na głowie miał niebieską czapkę z daszkiem. Ubrany był w spodnie w łaty, ciemną kurtkę oraz plecak koloru zielonego założony na plecy. Porusza się o kuli ortopedycznej.

Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 723 26 35 lub pod całodobowym numerem 47 723 26 20.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

podkom. Karol Cebula