Zatrzymany agresywny pasażer - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Zatrzymany agresywny pasażer

Data publikacji 25.11.2021

Kryminalni z komendy na warszawskiej Ochocie zatrzymali 25-latka, który na oczach funkcjonariuszy uszkodził inny pojazd. Mężczyzna dodatkowo posiadał przy sobie narkotyki. 25-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia oraz posiadania substancji odurzających wbrew ustawie.

Kryminalni wykonując czynności operacyjne w rejonie al. Jerozolimskich zauważyli jak młody mężczyzna podbiega do pojazdu wjeżdżającego na teren Dworca Zachodniego i kopie w jego lusterko. W wyniku uderzenia lusterko zostaje uszkodzone, a sprawca zaczyna uciekać w kierunku Dworca. Kryminalni widząc, co się dzieje, ruszyli w pościg za sprawcą. Po krótkiej chwili 25-latek był już w rękach policjantów. Mężczyzna tłumaczył, że kiedy jechał zamówioną taxi kierowca z uszkodzonego pojazdu zajechał im drogę.Poszkodowany w zdarzeniu kierowca złożył zawiadomienie o uszkodzeniu pojazdu. Straty, jakie wyrządził młody mężczyzna, zostały oszacowane na kwotę 700 złotych.

Sprawca został zatrzymany i przewieziony do komendy. W czasie wykonywania dalszych czynności przy 25-latku znaleziono marihuanę, która została zabezpieczona. Po zebraniu materiału dowodowego mężczyźnie przedstawiono zarzut zniszczenia mienia oraz posiadania narkotyków.

podkom. Karol Cebula/ea