Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za handel narkotykami

Data publikacji 13.01.2022

Funkcjonariusze z Oddziałów Prewencji Komendy Stołecznej Policji pełniąc służbę na terenie Ochoty zatrzymali 30-letniego obywatela Ukrainy, który posiadał przy sobie narkotyki. Po zebraniu materiału dowodowego przedstawiono mężczyźnie zarzut udostępniania narkotyków innym osobom i decyzją sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy.

Funkcjonariusze pełniący służbę na warszawskiej Ochocie patrolując teren dzielnicy na ulicy Grójeckiej zauważyli Dacie, której kierowca korzystał z telefonu komórkowego podczas jazdy. Mundurowi w związku z wykroczeniem zatrzymali pojazd do kontroli. W czasie interwencji kierowca wykonywał nerwowe ruchy i był wyraźnie zdenerwowany. Dodatkowo unikał kontaktu wzrokowego oraz próbował schować saszetkę pod kurtką . Policjanci widząc nienaturalne zachowanie 30-latka przystąpili do sprawdzania jego odzieży. Przy mężczyźnie ujawniono jedną porcję marihuany. W trakcie przeszukania pojazdu funkcjonariusze w różnych miejsca znajdowali kolejne porcje narkotyków. Obcokrajowiec został zatrzymany i przewieziony do komendy na Ochocie.

Mężczyzna usłyszał zarzut udostępniania środków odurzających innym osobom i decyzją sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy. W wyniku interwencji zabezpieczono ponad 25 porcji marihuany, prawie 5 porcji haszyszu, 260 działek 4-CMC oraz 365 porcji handlowych 3-CMC. Dodatkowo za popełnione wykroczenie wobec 30-latka został skierowany wniosek do sądu o ukaranie.

podkom. Karol Cebula

  • Zatrzymany mężczyzna
    Zatrzymany mężczyzna
  • Zabezpieczone narkotyki
    Zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony