Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W dniu wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży pieniędzy w kościele

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie w czasie wolnym od służby zatrzymał mężczyznę podejrzanego o kradzież pieniędzy w kościele. 39-letni Sebastian S. dostał się do puszki z datkami za pomocą specjalnie skonstruowanych przez siebie narzędzi. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w piątek na terenie warszawskich Włoch. Policjant z komendy w Piasecznie w czasie wolnym od służby, podczas pobytu w kościele, w pewnym momencie zwrócił uwagę na mężczyznę kradnącego pieniądze z puszki z datkami.  

Czujny policjant nie wahał się zareagować i podjął interwencję wobec 39-latka. Wezwani na miejsce funkcjonariusze z komisariatu z warszawskich Włoch  przewieźli mężczyznę do policyjnej celi. Przy Sebastianie S. zabezpieczono skradzione pieniądze oraz przedmioty mogące służyć do ich kradzieży.

Mężczyzna trafił do komisariatu przy ul. 17 Stycznia. Po zebraniu materiału dowodowego, 39-latek usłyszał zarzut za kradzież. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.  

ew