Napadli na dostawcę jedzenia - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Napadli na dostawcę jedzenia

Policjanci z warszawskich Włoch zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju. 24-letni Sebastian A. i 29-letni Tomasz M. zaatakowali dostawcę jedzenia. Mężczyźni wpadli w ręce funkcjonariuszy już kilka minut później. Obaj zostali objęci policyjnym dozorem. Grozi im kara nawet do 12 lat więzienia.

Kilka minut po 17.00 mundurowi zostali wezwani na ul. Al. Jerozolimskie. Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze zastali dostawcę jedzenia. Z jego relacji wynikało, że kiedy przyjechał pod wskazany adres z zamówieniem wartym blisko 50 złotych został zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Jeden z nich uderzył go w twarz, a drugi zabrał mu jedzenie.

Policjanci bardzo szybko zebrali informacje o zdarzeniu i wytypowali mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tego rozboju. Dosłownie kilka minut później do komisariatu przy ulicy 17 Stycznia trafili 24-letni Sebastian A. i 29-letni Tomasz M. Obaj byli nietrzeźwi. W prokuraturze usłyszeli zarzuty za dokonanie rozboju i zostali objęci policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 12 lat więzienia.

 

ew