Zatrzymany za włamania do altanek - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za włamania do altanek

Policjanci z Ochoty zatrzymali Marcina Sz. Mężczyzna podejrzany jest o kradzieże z włamaniem do altanek oraz naruszenie miru domowego na terenie ogródków działkowych. Wczoraj 20-latek usłyszał sześć zarzutów za popełnione przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze w godzinach porannych zostali wezwani na ulicę Na Skraju, gdzie na terenie ogródków działowych miało dojść do włamania. Po przybycina na miejsce, funkcjonariusze w wyniku podjętych działań zatrzymali mężczyznę mogącego mieć związek z tym przestępstwem. Marcin Sz. trafił do komisariatu na terenie warszawskich Włoch.

Śledczy dokładnie przeanalizowali podobne zdarzenia, które w ostatnim czasie miały miejsce na terenie ogródków działkowych, ponieważ wszystko wskazywało na to, że 20-latek może mieć z nimi związek. Dzięki pracy policjantów i zebranemu w tej sprawie materiałowi procesowemu, Marcin Sz. usłyszał dwa zarzuty za włamaniem i jedno usiłowanie włamania oraz trzy zarzuty za naruszenie miru domowego. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat więzienia.

ew