Zatrzymani za bójkę - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za bójkę

Zarzut udziału w bójce usłyszały trzy osoby, które zatrzymali policjanci z Ochoty. Mężczyźni w wieku 26, 37 i 47 lat, będąc pod wpływem alkoholu pobili się w rejonie ulicy Al. Jerozolimskie. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Za to przestępstwo może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi, którzy patrolowali teren Ochoty, około godziny 13.00 w rejonie ulicy Al. Jerozolimskie zauważyli kilka osób, które biły się przed jednym z lokali gastronomicznych. Mężczyźni szarpali się oraz zadawali sobie ciosy rękami. Policjanci postanowili ich rozdzielić i wspólnie z drugim patrolem, który pojawił się na miejscu wylegitymowali ich. Z ich relacji wynikało, że kilka minut wcześniej posprzeczali się, a potem zaczęli się szarpać.

Policjanci przewieźli mężczyzn do komendy. Badanie alkomatem wykazało, że byłi oni pod wpływem alkoholu. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Dodatkowo okazało się, że jeden z zatrzymanych był poszukiwany listem gończym za pobicie. Wczoraj sprawą zajęli się funkcjonariusze zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Po wykonaniu wszystkich czynności przedstawili mężczyznom zarzuty za udział w bójce, za co grozi kara do 3 lat więzienia.

ew