Aktualności

Dzielnicowi z Ochoty, Ursusa i warszawskich Włoch zachęcają do korzystania z aplikacji „MOJA KOMENDA”

Data publikacji 27.10.2017

Aplikacja mobilna „Moja Komenda”, wzbogacona o funkcje dokładnego wyszukiwania dzielnicowych - dzięki niej każdy obywatel może odnaleźć kontakt do swojego dzielnicowego. Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców dzielnicy Ochota, Ursus i Włochy do korzystania z tej aplikacji.

Aplikacja mobilna „Moja Komenda” jest już powszechnie dostępna dla wszystkich obywateli. Jej funkcjonalność została poprawiona tak, aby oprócz danych teleadresowych jednostek Policji, można było sprawnie i szybko ustalić, kto jest dzielnicowym w konkretnym mieście, wsi i na konkretnej ulicy. Aplikacja ta ma przede wszystkim pomóc mieszkańcom w szybkim kontakcie z dzielnicowym. Oprócz możliwości wyszukiwania dzielnicowego po adresie, można dzięki aplikacji skontaktować się z dzielnicowym, telefonując na jego numer służbowy, a także napisać do niego wiadomość e-mail.

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który oprócz tego, że spotyka się z mieszkańcami w swoim rejonie służbowym, to nawiązuje również współpracę z instytucjami oraz organizacjami działającymi na rzez mieszkańców, w tym ośrodkami pomocy społecznej, poradniami, kołami seniora, a także placówkami oświatowymi.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do korzystania z aplikacji, kontaktowanie się z dzielnicowymi i zacieśnianie z nimi współpracy.

 

ew