Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nie otwierał drzwi, policjanci zaangażowali straż pożarną

Policjanci z zespołu poszukiwań z Ochoty, aby zatrzymać 49-letniego Roberta K. musieli zaangażować straż pożarną. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez warszawski sąd za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Zgodnie z decyzją sądu trafił do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 120 dni.

Policjanci z zespołu poszukiwań ochockiej komendy w wyniku własnej pracy operacyjnej uzyskali informację, że poszukiwany przez nich 49-letni Robert K. ukrywa się w jednym z mieszkań na terenie warszawskich Włoch. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu miał trafić do aresztu śledczego na 120 dni.

Funkcjonariusze niezwłocznie pojechali na miejsce. Nikt jednak nie otwierał im drzwi, choć z mieszkania dochodziły odgłosy świadczące, że ktoś jest w środku. W związku z tym policjanci do pomocy wezwali straż pożarną.

Poszukiwanemu zostały odcięte wszystkie drogi ewentualnej ucieczki. Po chwili został wyprowadzony z mieszkania. Robert K. trafił do komendy, a stamtąd do aresztu śledczego, gdzie będzie musiał odbyć zasądzoną wcześniej karę.

 ew