Policjanci na piknikach - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na piknikach

Data publikacji 03.10.2017

W ubiegły weekend policjanci z Ochoty gościli na XIII Rodzinnym Pikniku Integracyjnym zorganizowanym na terenie Zespołu Szkół nr 126 przy ulicy Malowniczej. Uczestniczyliśmy również w trzeciej edycji imprezy ,,Dni Kultury Antycznej- Dziedzictwo starożytności” w Gimnazjum nr 14. Podczas festynów na najmłodszych czekało wiele atrakcji i niespodzianek, a dorośli mogli zasięgnąć profilaktycznych porad od policjantów.

W minioną sobotę policjanci z Ochoty zostali zaproszeni do udziału w XIII Rodzinnym Pikniku Integracyjnym, który odbył się na terenie Zespołu Szkół nr 126 przy ulicy Malowniczej. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji dla uczniów i ich rodziców. Zabawy dla najmłodszych, zawody sportowe, turnieje to tylko niektóre z propozycji.

Ponadto funkcjonariusze wzięli udział w ,,Dniach Kultury Antycznej- Dziedzictwo starożytności”, które odbyły się w Gimnazjum nr 14 im. L. Staffa przy ulicy Barskiej. Impreza ta była doskonałą okazją do przybliżenia uczestnikom historii i kultury czasów starożytnych oraz ich wpływ na czasy późniejsze. Podczas tych kilku dni organizatorzy przygotowali między innymi ciekawe wykłady, a także stanowiska edukacyjne okresu starożytności i średniowiecza.

Policjanci również przygotowali niespodzianki dla uczestników festynów. Oprócz możliwości obejrzenia sprzętu i  radiowozu uczestnicy pikniku mogli porozmawiać na temat bezpieczeństwa oraz poznać tajniki służby policjantów.

ss