W mieszkaniu posiadał marihuanę - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W mieszkaniu posiadał marihuanę

Policjanci z Ochoty zatrzymali 25-latka, który w mieszkaniu posiadał ponad 8 gramów marihuany. Mężczyzna dzisiaj prawdopodobnie usłyszy zarzut za posiadanie środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Policjanci z Ochoty zostali wezwani na interwencję do jednego ze sklepów na terenie dzielnicy. Kiedy funkcjonariusze pojechali na miejsce okazało się, że pijany mężczyzna wdał się w awanturę ze sprzedawcą, gdy ten nie chciał sprzedać mu alkoholu. Młody mężczyzna oddalił się przed przybyciem funkcjonariuszy.

Chwilę później policjanci wylegitymowali mężczyznę. Z uwagi na to, że 25-latek zachowywał się bardzo nerwowo i był silnie pobudzony mundurowi udali się z nim do jego mieszkania. W pokoju, który zajmował znaleźli ponad 8 gramów roślinnego suszu. 25-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po zbadaniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to marihuana. Mężczyzna dzisiaj zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut za popełnione przestępstwo. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ew