Kradł paliwo - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kradł paliwo

Tankował na stacjach paliwo, nie płacił rachunków i uciekał. Sprawca poruszał się samochodem na podrobionych tablicach rejestracyjnych. Dzięki wytężonej pracy policjantów zwalczających przestępczość przeciwko mieniu 24-letni Paweł L. został zatrzymany. Dodatkowo podczas przeszukania kryminalni znaleźli przy nim narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za popełnione przestępstwa, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Od jakiegoś czasu do policjantów z Ochoty wpływały zgłoszenia o kradzieży paliwa na stacjach benzynowych na terenie dzielnicy. Funkcjonariusze bardzo wnikliwie zaczęli ustalać okoliczności sprawy. Była ona na tyle trudna, że sprawca poruszał się samochodem na podrobionych tablicach rejestracyjnych. To jednak nie przeszkodziło prowadzącym sprawę do jej pozytywnego zakończenia.

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu zatrzymali mieszkańca Ochoty. 24-latek nie krył zaskoczenia. Śledczy udowodnili mu kradzież paliwa na łączną kwotę blisko 1 400 złotych, których dokonał w przeciągu miesiąca. Dodatkowo mężczyzna odpowie za to, że posiadał przy sobie susz marihuany, który kryminalni znaleźli przy nim. Paweł L. usłyszał już dwa zarzuty za popełnione przestęstwa. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ew