Z borsukiem bezpieczniej - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z borsukiem bezpieczniej

Data publikacji 07.03.2018

Policjanci z Ochoty w towarzystwie policyjnego borsuka gościli w Przedszkolu nr 102 oraz 114. Celem tych spotkań było utrwalenie najmłodszym podstawowych zasad bezpieczeństwa. Maskotka stołecznej Policji zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich dzieciach.

Maskotka stołecznej Policji – borsuk - oraz policjanci z Ochoty odwiedzili dzieci w przedszkolu  przy ulicy Siewierskiej oraz Langiewicza.  Podczas zajęć funkcjonariusze uczyli najmłodszych między innymi, jak prawidłowo przejść przez ulicę, jak bezpiecznie podróżować samochodem, a także jak zachować się wobec osób obcych. Ponadto mundurowi przypomnieli przedszkolakom o numerach alarmowych, z których należy korzystać w sytuacji zagrożenia.

Wszystkie dzieci chętnie dzieliły się swoją wiedzą z policyjnym borsukiem i ćwiczyły bezpieczne zachowania w różnych sytuacjach.

Maluchy były zachwycone wizytą policyjnej maskotki. W nagrodę  na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy  wykonali pamiątkowe zdjęcie z policyjnym borsukiem oraz otrzymali kolorowanki od przedstawicieli Delegatury  Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Ochota.

ss