Areszt za włamania do samochodów - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za włamania do samochodów

Policjanci z warszawskich Włoch zatrzymali mężczyznę, który włamał się dwóch samochodów. 41-letni Piotr K. usłyszał już zarzuty za popełnione przestęstwo. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Za włamanie grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi zostali wezwani na ul. Ogrodników, gdzie miało mieć miejsce włamanie do zaparkowanego samochodu. Funkcjonariusze natychmiast udali się pod wskazany adres. Chwilę później zauważyli czterech mężczyzn, których wygląd odpowiadał podanemu rysopisowi. Na widok mundurowych rzucili się oni do ucieczki. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali jednego z nich, 41-letniego Piotra K.  

Funkcjonariusze ustalili, że tego dnia mężczyzna włamał się do forda i renault, wraz z innymi osobami Właściciele pojazdów wartość strat oszacowali na kwotę ponad 3 000 złotych. Policjanci przedstawili Piotrowi K. zarzuty, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Za włamanie grozi kara do 10 lat więzienia. Zatrzymanie jego wspólników jest kwestią czasu.

ew