Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Etap rejonowy konkursu ,,Policjanci są wśród nas” rozstrzygnięty

Wczoraj został przeprowadzony II etap konkursu ,,Policjanci są wśród nas”. Dzieci rozwiązywały test wiedzy, a następnie rywalizowały w konkurencjach sportowych. Zwyciężyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 227. Wyłonieni zwycięzcy wezmą udział w finale, który zaplanowany jest na 12 czerwca br. w Warszawie.

Wczoraj punktualnie o godzinie 10 w Szkole Podstawowej nr 227 przy ul. Astronautów 17 w warszawskich Włochach odbył się II etap konkursu ,,Policjanci są wśród nas”. W konkursie brało udział siedem drużyn składających się z trzech uczniów klas IV-VI. Zwycięzcy etapu rejonowego będą reprezentować Komendę Rejonową Policji Warszawa III w kolejnym etapie konkursu- tym razem na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się 12 czerwca br. w Warszawskim Centrum Sportu Młodzieżowego ,,Agrykola”.

Na zakończenie, oprócz policyjnych gratulacji i dyplomów, wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody z rąk Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III mł. insp. Jacka Piątkowskiego oraz przedstawicieli urzędów.

Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Dzielnicy Ochota, Urząd Dzielnicy Włochy oraz Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Ochota i Włochy.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

ss