Dzień Dziecka z policją - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Dziecka z policją

W miniony weekend w parku Szczęśliwickim odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Policjanci z ochockiej komendy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych, a dorośli mogli zasięgnąć praktycznych parad. Podczas pikniku można było również oznakować swoje jednoslady.

Podobnie jak w latach ubiegłych i w tym roku policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III obecni byli na festynie z okazji Dnia Dziecka w parku Szczęśliwickim. Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych policjanci przygotowali wiele atrakcji. Każdy mógł obejrzeć policyjny samochód od środka. Chętnych do założenia na siebie kamizelki i kasku policyjnego nie brakowało. Podczas trwania imprezy dzielnicowi oznakowali kilkanaście rowerów. Wystarczył dokument tożsamości i dowód zakupu lub inny dokument potwierdzający własność. Dane, w tym numer identyfikacyjny, trafią do policyjnej  bazy danych i dodatkowo pomogą chronić nasz rower

W pikniku wzięli również udział funkcjonariusze z Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego Komendy Stołecznej Policji, którzy przyjechali ze zwierzętami- końmi oraz psami, które na co dzień wykorzystywane są w służbie.

Słoneczna pogoda zachęcała wszystkich do zabawy. Przedstawiciele służb i organizatorzy dbali o wspaniałą atmosferę, która trwała do samego końca.

Zapraszamy na obejrzenie fotorelacji.

ew