Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Towar z magazynu wynosił w workach wraz ze śmieciami

Policjanci z Ochoty zatrzymali mężczyznę, który okradał swojego pracodawcę. 20-latek był zatrudniony w hurtowni zabawek. Towar, który miał pakować do pudełek, wynosił z magazynu w workach wraz ze śmieciami, a następnie sprzedawał przypadkowo napotkanym osobom. Pokrzywdzony straty wycenił na ponad 3 000 złotych. Funkcjonariuszom udało się odzyskać część skradzionego towaru.

Młody mężczyzna od stycznia br. był zatrudniony w firmie, która zajmuje się dystrybucją zabawek. Do jego obowiązków należało pakowanie i kompletowanie towaru, który miał trafić do klientów. Jak się później okazało, 20-latek część towaru wynosił z magazynu w workach wraz ze śmieciami, a następnie sprzedawał go przypadkowo napotkanym osobom.  W ten sposób naraził swojego pracodawcę na straty ponad 3 000 złotych.

Policjanci z Ochoty zaraz po otrzymaniu zgłoszenia pojechali do siedziby firmy. Tam zatrzymali 20-latka i przewieźli do komendy. W jego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli zabawki pochodzące z przestępstwa o łącznej wartości ponad 2 500 złotych. Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzut za kradzież. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ew