Przedszkolaki z wizytą w komendzie - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przedszkolaki z wizytą w komendzie

Data publikacji 14.06.2018

Policjanci z Ochoty gościli w komendzie przy ulicy Opaczewskiej dzieci z Przedszkola nr 101. Wizyta była doskonałą okazją do przypomnienia o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, a także zaprezentowania miejsca codziennej służby policjantów.

Funkcjonariusze przygotowali dla maluchów mnóstwo atrakcji. Nasi goście mieli okazję z bliska zobaczyć miejsce pracy policjantów oraz obejrzeć umundurowanie i sprzęt wykorzystywany w czasie służby. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca technika kryminalistyki oraz poznały specyfikę  pracy w centrum monitoringu miejskiego.

Spotkanie było także doskonałą okazją, aby porozmawiać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Policjanci przypomnieli  jak należy  postępować w sytuacjach zagrażających  życiu bądź zdrowiu oraz sprawdzili znajomość numerów alarmowych.

Największą atrakcją jak zawsze był pokaz policyjnego wyposażenia do służby. Dzieci mogły przymierzyć umundurowanie policyjne oraz  obejrzeć policyjny radiowóz. Wywołało to ogromną radość nie tylko u najmłodszych.

ss