Rozpoznajesz tych mężczyzn? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Rozpoznajesz tych mężczyzn?

Policjanci z warszawskiej Ochoty prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy w kawiarni. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Do zdarzenia doszło 9 listopada 2018 roku na terenie jednego z Centrów Handlowych w Warszawie. Nieustalone dotąd osoby dokonały kradzieży koperty z pieniędzmi z kieszeni ubrania pozostawionego na wieszaku w restauracji.

Wizerunek mężczyzn mogących mieć związek z tym przestępstwem.

Pierwszy: szczupłej budowy ciała, na głowie miał czapkę z daszkiem koloru granatowego, twarz pociągła z widocznym zarostem ciemnego koloru, ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem, ciemne spodnie.

Drugi z mężczyzn normalnej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne, zaczesane na prawy bok, twarz owalna, nosił okulary korekcyjne, ubrany w kurtkę koloru czarnego, szarą bluzę.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat, proszeni są o kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KRP Warszawa III pod numerem telefonu (22) 603 93 03 lub całodobowo pod numerami telefonu (22) 603 93 51 oraz (22) 603 93 50.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość.

kc

  • Rozpoznajesz tych mężczyzn?
  • Rozpoznajesz tych mężczyzn?