Poszukiwany spowodował kolizję - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Poszukiwany spowodował kolizję

Data publikacji 09.01.2019

Stołeczni wywiadowcy zatrzymali 19-latka, który spowodował kolizję i pieszo próbował uciec z miejsca zdarzenia. Dodatkowo wyszło na jaw że jest poszukiwany do odbycia kary i jest pod wpływem narkotyków.

Policjanci pełniący służbę na terenie dzielnicy Włochy zauważyli jak kierujący Toyotą po uderzeniu w zaparkowanego Opla wysiadł z samochodu i zaczął się oddalać. W związku z zaistniałą sytuacja policjanci udali się za 19-latkiem. Kiedy Kacper L. zobaczył policjantów zaczął uciekać. Po krótkim pościgu wywiadowcy dogonili uciekiniera.

19-latek próbował oszukać policjantów podając fałszywe dane. Jednak nie udało mu się wprowadzić ich w błąd. Kiedy ustalono jego tożsamość wyszło na jaw, że jest poszukiwany celem odbycia kary. Dodatkowo Kacper L. Nigdy nie posiadał prawa jazdy i znajdował się pod wpływem środków odurzających.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do Komisariatu w warszawskich Włochach. Natomiast pojazd został odholowany na policyjny parking.

Śledczy z przedstawili już 19-latkowi zarzut za popełnione przestępstwa. Po wykonaniu wszystkich czynności Kacper L. trafił do aresztu celem dobycia zasądzonej kary.

kc

  • Poszukiwany spowodował kolizję
  • Poszukiwany spowodował kolizję