Aktualności

Policjanci odzyskali elektronarzędzia i zatrzymali sprawcę kradzieży

Data publikacji 11.01.2019

Stołeczni wywiadowcy zatrzymali 36-letniego Łukasza B. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież z zaparkowanego Mercedesa elektronarzędzi o wartości 2 000 złotych. Funkcjonariusze odzyskali skradzione przedmioty. Dodatkowo okazało się, że 36-latek jest podejrzany o szereg innych włamań na terenie Ochoty. Decyzją Sądu następne 3 miesiące spędzi w areszcie.

Kilka minut po godz. 11.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o ujęciu osoby podejrzanej o kradzież elektronarzędzi z zaparkowanego Mercedesa. Pracownicy firmy budowlanej zauważyli kręcącego się mężczyznę przy swoim samochodzie. Po wyjściu z budowy widzieli jak 36-latek oddala się od pojazdu, a w ręku trzyma narzędzi z ich samochodu. Budowlańcy ujęli Łukasza B. i przekazali policjantom. Straty jakie wyrządził 36-latek zostały oszacowane na ponad 2 500 złotych.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do komendy na Ochocie. W trakcie wykonywania czynności wyszło na jaw, że Łukasz B. podejrzewany jest o dokonanie wielu kradzieży na terenie całej Warszawy.

Dochodzeniowcy przedstawili 36-latkowi zarzuty za popełnione przestępstwa. Sąd Rejonowy w Warszawie w stosunku do podejrzanego zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

kc

  • Policjanci odzyskali elektronarzędzia i zatrzymali sprawcę kradzieży
  • Policjanci odzyskali elektronarzędzia i zatrzymali sprawcę kradzieży