Poszukujemy świadków - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Poszukujemy świadków

Policjanci z Ochoty poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 1 stycznia 2019 roku w rejonie przystanku autobusowego Rondo Zesłańców Syberyjskich. Wszystkie osoby, które widziały to zdarzenie proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III.

Do zdarzenia doszło 1 stycznia 2019 roku około godziny 3:40 na przystanku autobusowym Rondo Zesłańców Syberyjskich w kierunku dzielnicy Włochy. Z uzyskanych informacji wynika, że dwóch mężczyzn będących pod wpływem alkoholu kłóciło się między sobą. W pewnym momencie jeden z nich bez wyraźnego powodu zaatakował przypadkowego mężczyznę, który również stał na przystanku. Pokrzywdzony oddalił się z miejsca zdarzenia pośpiesznie wsiadając do autobusu linii N35. W wyniku ataku mężczyzna odniósł obrażenia ciała.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat prosimy o kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu, pod nr tel. 22 603 93 87 lub całodobowo pod numerem telefonu 22 603 93 50. Informacje można przekazywać również pisemnie na adres e-mail: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl

kc