Tymczasowy areszt za narkotyki i broń - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Tymczasowy areszt za narkotyki i broń

28-letni Martin U. został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Warszawskich Włochach. Mężczyzna posiadał w swoim mieszkaniu 2 pistolety gazowe bez zezwolenia oraz ponad 100 gramów marihuany i ponad 340 porcji amfetaminy. Decyzją sądu 28-latek został aresztowany na 3 miesiące.

Kilka dni temu policjanci z z wydziału kryminalnego komisariatu na Włochach uzyskali informację, że na terenie dzielnicy może znajdować się magazyn narkotyków. Z ich ustaleń wynikało, że środki odurzające mogą być ukryte w lokalu przy ul. Czerwonej Drogi.

W pobliżu budynku, gdzie miał znajdować się magazyn narkotyków policjanci wylegitymowali dwie osoby. W czasie sprawdzania 28-letniego Martina U. znaleziono przy nim pęk kluczy. Natomiast u drugiego z mężczyzn 34-letniego Grzegorza U. ujawniono szklaną fifkę.

Kiedy policjanci ustalili do którego lokalu należą klucze znalezione przy 28-latku i weszli do mieszkania zastali w nim kolejne 3 osoby. Natalia P., Patryk W. i Dawid S. nie spodziewali się takich gości. W czasie przeszukania lokalu ujawniono 2 pistolety gazowe, kominiarkę, ponad 100 porcji marihuany i 342,14 grama amfetaminy oraz wagi elektroniczne pokryte białym proszkiem.

Osoby zastane w mieszkaniu oraz 28-letni Martin U. i 34-letni Grzegorz U. zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Śledczy z komisariatu na Włochach przedstawili zarzuty Martinowi U. Decyzją Sądu wobec mężczyzny został zastosowany tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

kc

  • Tymczasowy areszt za narkotyki i broń
  • Tymczasowy areszt za narkotyki i broń
  • Tymczasowy areszt za narkotyki i broń
  • Tymczasowy areszt za narkotyki i broń