Nieletni z narkotykami - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nieletni z narkotykami

Data publikacji 08.05.2019

Dzielnicowy z Ursusa w czasie służby zatrzymał nieletniego, który posiadał narkotyki. Nieletni miał przy sobie ponad 10 działek marihuany. O losie nieletniego zadecyduje sąd.

Parę dni temu dzielnicowy z Ursusa w czasie patrolu na ul. Kompani Kordian zauważył pojazd Renault, którego kierowca przyspieszył na widok radiowozu. Policjant postanowił zatrzymać pojazd do kontroli. Kierowca Renault widząc sygnały wydawane przez funkcjonariusza natychmiast zatrzymał pojazd. Podczas zatrzymania pojazdu od strony pasażera wybiegła osoba i schowała coś pod samochodem stojącym obok. Dzielnicowy podbiegł do mężczyzny i zauważył, że odrzucił od foliową torebkę. Na miejsce przyjechał dodatkowy patrol i policjanci zaczęli sprawdzać pasażerów oraz pojazd, którym się poruszali. Kierowcą okazał się 19-letni Kamil B., który nie posiadał uprawnień do kierowania. Został za to ukarany mandatem. Pasażerem, który odrzucił torebkę okazał się nieletni. Po sprawdzeniu zawartości okazało się, że jest to marihuana.

Nieletni został zatrzymany i przewieziony do komisariatu przy ul. Sosnkowskiego. Policjanci przedstawili nieletniemu zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał. Teraz o losie nieletniego zdecyduje sąd.

kc