Znasz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znasz tego mężczyznę?

Data publikacji 14.05.2019

Policjanci z komendy na Ochocie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru przy ul. Niemcewicza w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 25 kwietnia 2019 roku około godziny 12:25 na terenie podwórka przy ul. Mianowskiego w Warszawie. Nieznany dotąd sprawca zabrał w celu przywłaszczenia cudzą rzecz w postaci roweru. Wartość roweru została oszacowana na kwotę 3050 złotych.

Jak ustalono z zapisu monitoringu sprawcą jest mężczyzna w wieku około 20-30 lat, 170-175 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, twarz pociągła, widoczny ciemny zarost, ciemne proste włosy. W chwili zdarzenia ubrany był w niebieski bezrękawnik, niebieskie spodnie z przecięciem na wysokości kolan, czarne buty sportowe z białym. Na głowie miał czapkę z daszkiem ciemnego koloru.

Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 93 50 lub (22) 603 93 75.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

kc

 • Znasz tego mężczyznę?
  Znasz tego mężczyznę?
 • Znasz tego mężczyznę?
  Znasz tego mężczyznę?
 • Znasz tego mężczyznę?
  Znasz tego mężczyznę?
 • Znasz tego mężczyznę?
  Znasz tego mężczyznę?