Znasz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Znasz tego mężczyznę?

Data publikacji 05.06.2019

Policjanci z warszawskich Włoch prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży ubrań ze sklepu przy ul. Łopuszańskiej w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.

Zdarzenie miało miejsce 25 kwietnia maja 2019 roku w sklepie z odzieżą mieszczącym się przy ul. Łopusańskiej w Warszawie. Nieznany dotąd sprawcy wszedł do sklepu z torbą sportową, przez kilka minut przymierzał różne ubrania wchodząc z nimi do przymierzalni, gdzie później pracownik ujawnił odczepione zabezpieczenia od skradzionych rzeczy. Straty jakie poniósł sklep zostały oszacowane na kwotę prawie 900 złotych.

Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 26 33 lub (22) 603 26 20.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

kc

  • Znasz tego mężczyznę?
    Znasz tego mężczyznę?
  • Znasz tego mężczyznę?
    Znasz tego mężczyznę?
  • Znasz tego mężczyznę?
    Znasz tego mężczyznę?