Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wsiadł za kierownice po narkotykach i miał przy sobie kilkanaście porcji środków odurzających

Data publikacji 09.07.2019

Funkcjonariusze z wydziału patrolowego komendy na Ochocie zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który prowadził samochód będąc pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo 38-latek miał jeszcze przy sobie 13,41 grama ziela konopi oraz 1,02 grama kokainy.

O godzinie 3:00 funkcjonariusze z komendy na Ochocie otrzymali informację, że na przystanku autobusowym przy ul. Banacha stoi pojazd, którego kierowca stracił panowanie nad samochodem i przejechał przez pas zieleni. W czasie interwencji mężczyzna zachowywał się nerwowo, mówił bardzo wolno i nieskładnie. 38-latka przebadano na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 0,0 promila. Podczas sprawdzania zawartości kieszeni mężczyzny znaleziono przy nim środki odurzające w postaci 13,41 grama ziela konopi oraz 1,02 kokainy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy na Ochocie.

W trakcie wykonywania dalszych czynności w miejscu zamieszkania mężczyzny ujawniono dodatkowo 85,81 grama ziela konopi, 5,97 grama kokainy, 3 tabletki MDMA o wadze 0,92 grama , 1,89 metaamfetaminy, 4,26 grama butylom oraz sporą ilość gotówki.

38-latkowi śledczy przedstawili zarzuty posiadania środków odurzających do których się przyznał. Pojazd którym się poruszał został odholowany na parking, a prawo jazdy zostało zatrzymane za pokwitowaniem. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje teraz sąd.

kc