Zatrzymany przez dzielnicowych - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany przez dzielnicowych

Data publikacji 05.08.2019

Dzielnicowi z komendy na Ochocie w czasie obchodu zatrzymali 39-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Dzielnicowi z Ochoty w czasie obchodu rejonu służbowego na ulicy Siewierskiej zauważyli trzech mężczyzn siedzących na ławce. Na widok policjantów jeden z nich wyjął coś z kieszeni odłożył, odłożył na ziemię i przykrył liśćmi. Dzielnicowi podeszli do 39-latka i podjęli wobec niego interwencję. Na ziemi pod liśćmi zauważyli zawiniątko, w którym jak się okazało znajdował się susz roślinny. Mężczyzna został przewieziony do komendy na ul. Opaczewskiej, gdzie przeprowadzono test zabezpieczonej substancji. Po sprawdzeniu okazało się, że w sreberku znajdowało się 2,78 grama marihuany. W związku z powyższym 39-latek został zatrzymany.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania substancji odurzających. 39-latek przyznał się do zarzucanego czynu i dobrowolnie poddał się karze. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

kc