Byli poszukiwani - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Byli poszukiwani

Data publikacji 14.08.2019

Niemal codziennie policjanci zatrzymują osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Tak też było wczoraj, kiedy na terenie Ochoty zostały zatrzymane dwie osoby, wobec których sądy wydały nakazy doprowadzenia do jednostki penitencjarnej

Do jednostek Policji każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. W dalszej kolejności przystępują do działań, które mają na celu ujawnienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymania.

Wczoraj na Ochocie zostało zatrzymanych dwóch mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazów doprowadzenia.

Pierwszy poszukiwany wpadł w ręce mundurowych przy Placu Zawiszy. 22-latek na widok radiowozu rzucił się do ucieczki. Po kilkunastu metrach był już obezwładniony przez policjantów, którzy po raz kolejny wykazali się doskonałym wyszkoleniem. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd w Szczecinie celem odbycia 150 dni pozbawienia wolności. Dodatkowo okazało się, że 22-latek był poszukiwany celem ustalenia miejsca pobytu.

Drugi poszukiwany został zatrzymany przez dzielnicowych w swoim mieszkaniu. 36-letni mężczyzna zgodnie z dyspozycją warszawskiego sądu za kratkami spędzi 89 dni.


kc