Znasz te osoby? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znasz te osoby?

Data publikacji 25.09.2019

Policjanci z komendy na Ochocie prowadzą postępowanie w sprawie zaboru w celu przywłaszczenia cudzych rzeczy ruchomych w postaci dwóch damskich torebek na terenie Parku Zachodniego przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn na publikowanym zdjęciu proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu komendy na warszawskiej Ochocie.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 27 lipca 2019 roku około godziny 22:30 na terenie Parku Zachodniego przy Alejach Jerozolimskicj w Warszawie. Nieznani dotąd sprawcy zabrali w celu przywłaszczenia dwie torebki damskie z zawartością. Łączna wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 2000 tysięcy złotych.

Wizerunek mężczyzn mogących mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciu.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje na ich, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 93 50 lub (22) 603 93 51.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

kc

  • Znasz te osoby?
    Znasz te osoby?