Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 11.09.2019

Policjanci z warszawskich Włoch prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru pozostawionego w klatce schodowej bloku mieszkalnego przy ul. Fasolowej w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 4 lipca 2019r. w budynku przy ul. Fasolowej w Warszawie. Nieznany dotąd sprawca wszedł do jednej z klatek bloku mieszkalnego, gdzie po przecięciu n/n narzędziem linki zabezpieczającej dokonał kradzieży roweru marki Romet Gazela 2.0.

Jak ustalono z zapisu monitoringu sprawcą jest wysoki mężczyzna, średniej budowy ciała, twarz pociągła bez zarostu zasłonięta daszkiem. Na lewej ręce od środkowej strony powyżej nadgarstka może mieć n/n tatuaż. Ubrany był w t-shirt z obrazkiem palmy na piersiach, sportowe spodenki do kolan. Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 26 33 lub (22) 603 26 20.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

aw

 

  • Rozpoznajesz tego mężczyznę?
  • Rozpoznajesz tego mężczyznę?
  • Rozpoznajesz tego mężczyznę?
  • Rozpoznajesz tego mężczyznę?