Znasz tę kobietą? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znasz tę kobietą?

Data publikacji 28.11.2019

Policjanci z komendy na Ochocie prowadzą dochodzenie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w sprawie oszustwa do jakiego doszło w dniu 2 października przy ul. Grójeckiej w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrował wizerunek kobiety mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy kto rozpoznaje kobietę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu komendy na warszawskiej Ochocie.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 2 października 2019 roku w bloku przy ulicy Grójeckiej w Warszawie. Nieznany dotąd mężczyzna podając się za syna zawiadamiającej wprowadził ją w błąd, co do swojej tożsamości, czym doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym. Straty na szkodę zgłaszającej wyniosły 4 tysiące euro oraz 2 tysiące złotych.

Wizerunek kobiety mogącego mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę lub mają jakiekolwiek informacje na jej temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 93 50 lub (22) 603 93 51.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

sierż. szt. Karol Cebula

  • Znasz tę kobietą?
    Znasz tę kobietą?
  • Znasz tę kobietą?
    Znasz tę kobietą?