Znasz tę osobę? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znasz tę osobę?

Data publikacji 23.12.2019

Policjanci z warszawskich Włoch prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru przy ul. Karatowej. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.

Zdarzenie miało miejsce 12 listopada 2019 roku w garażu podziemnym, mieszczącym się przy ul. Karatowej w Warszawie. Pokrzywdzony oszacował straty na 1000 złotych.

Z poczynionych ustaleń wynika, iż sprawcą jest mężczyzna o szczupłej budowie ciała, wzrost ok 170 cm., włosy ciemne, krótko ostrzyżone,  W dniu zdarzenia ubrany był materiałową pikowaną kurtkę koloru granatowego, ciemne proste spodnie, ciemne sportowe buty oraz zieloną bluzę z kapturem. Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 26 20 lub (22) 603 26 21.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

 

sierż.szt. Anna Wójcik


 

 • Znasz tę osobę?
  Znasz tę osobę?
 • Znasz tę osobę?
  Znasz tę osobę?
 • Znasz tę osobę?
  Znasz tę osobę?
 • Znasz tę osobę?
  Znasz tę osobę?
 • Znasz tę osobę?
  Znasz tę osobę?