Znasz tę osobę? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znasz tę osobę?

Data publikacji 21.01.2020

Policjanci z warszawskich Włoch prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży ubrań wraz z zawartością dokumentów, słuchawek, kluczy do mieszkania oraz pieniędzy z pomieszczenia szatni męskiej, jednego z hoteli przy al. Krakowskiej w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.

Zdarzenie miało miejsce 4 stycznia 2020 roku w pomieszczeniu szatni męskiej, jednego z hoteli przy al. Krakowskiej. Nieznany dotąd sprawca, dokonał kradzieży ubrań tj. kurtki oraz bluzy wraz z zawartością dokumentów, słuchawek do telefonu, kluczy do mieszkania oraz pieniędzy. Pokrzywdzony oszacował straty na łączną kwotę 690 zł. Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 26 33 lub (22) 603 26 20.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

  • Znasz tę osobę?
    Znasz tę osobę?
  • Znasz tę osobę?
    Znasz tę osobę?