Czy rozpoznajesz tych mężczyzn? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?

Data publikacji 11.02.2020

Policjanci z warszawskiej Ochoty prowadzą dochodzenie w sprawie doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 1150zł. w celu uzyskania korzyści majątkowej. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Warszawa III.

Zdarzenie miało miejsce 19 grudnia 2019 roku w Warszawie na chodniku przy ul. Grójeckiej gdzie nieznani dotąd sprawcy, poprzez wprowadzenie w błąd pokrzywdzonego co do autentyczności 3 sztuk monet, doprowadzili do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 1150 zł. W toku postępowania ustalono, że sprawcami oszustwa mogą być dwaj mężczyźni. Pierwszy z nich w starszym wieku, szczupłej budowy ciała, włosy siwe, proste, ubrany w ciemne spodnie, płaszcz kolor ciemny, czapkę typu kaszkiet, okulary korekcyjne przyciemniane. Drugi z mężczyzn w średnim wieku o krępej budowie ciała, ubrany w swetry koloru szarego, sportową kurtkę , ciemne spodnie, na głowie sportowa czapka z daszkiem, okulary.

Wizerunek mężczyzn mogących mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 93 75 lub (22) 603 93 50. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

sierż.szt. Anna Wójcik

  • Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?
    Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?
  • Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?
    Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?