Pobili, bo zwrócił im uwagę - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Pobili, bo zwrócił im uwagę

Data publikacji 14.05.2020

Policjanci z komendy na warszawskiej Ochocie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w brutalny sposób pobili 27-latka. Trzeci sprawca jest w dalszym ciągu poszukiwany, a jego wizerunek publikujemy na zdjęciach.

Do zdarzenia doszło 28 marca bieżącego roku około 18:40 na trawniku przy ulicy Keniga w Ursusie. Z relacji 27-latka wynikało, że kiedy był na spacerze ze swoim psem, zwrócił uwagę 3 mężczyznom na nieodpowiednie zachowanie. Osoby odpowiedziały agresją. Najpierw zaatakowały 27-latka gazem pieprzowym. Kiedy pokrzywdzony próbował zasłonić twarz, sprawcy zaczęli go bić pięściami i kopać po całym ciele.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zaczęli analizować materiały sprawy i przeglądać nagrania z monitoringu. W wyniku prowadzonych działań funkcjonariusze zatrzymali 2 osoby, które brały udział w brutalnym pobiciu 28-latka. Obaj mężczyźni przyznali się do zarzucanych czynów i dobrowolnie poddali się karze.

Trzeci sprawca jest w dalszym ciągu poszukiwany, a jego wizerunek publikujemy na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723-93-50 lub 47 723-93-51. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

sierż. szt. Karol Cebula/ea

  • Poszukiwany sprawca brutalnego pobicia
    Poszukiwany sprawca brutalnego pobicia
  • Poszukiwany sprawca brutalnego pobicia
    Poszukiwany sprawca brutalnego pobicia
  • Poszukiwany sprawca brutalnego pobicia
    Poszukiwany sprawca brutalnego pobicia