Zatrzymany za posiadanie środków odurzających - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Zatrzymany za posiadanie środków odurzających

Data publikacji 15.05.2020

Wywiadowcy z Komendy Stołecznej Policji pełniąc służbę na terenie warszawskich Włoch zatrzymali 44-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie kilka porcji narkotyków. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze pełniący służbę na warszawskich Włoch parę minut po godzinie 20 zauważyli samochód osobowy, którego kierowca wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Kierowca oświadczył, że zapomniał prawa jazdy i nie posiada przy sobie dokumentu. Funkcjonariusze sprawdzili osobę i pojazd w policyjnej bazie. Wywiadowców w czasie legitymowania zdziwiło nerwowe zachowanie osoby i zdenerwowanie w głosie. Funkcjonariusze postanowili przeszukać osobę. U kierowcy w kieszeni policjanci ujawnili zawiniątko folii aluminiowej z zawartością białego proszku. Natomiast w czasie sprawdzania samochodu w bagażniku znaleziono 3 zawiniątka folii aluminiowej z zawartością zbrylonej brązowej substancji. 44-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu na warszawskich Włochach. Jak się później okazało białą substancją ujawnioną przy mężczyźnie była amfetamina, a w bagażniku znajdował się haszysz.

44-latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym na czas postępowania. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt. Karol Cebula

  • Zatrzymany za posiadanie środków odurzających
    Zatrzymany za posiadanie środków odurzających
  • Zatrzymany za posiadanie środków odurzających
    Zatrzymany za posiadanie środków odurzających