Znasz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Znasz tego mężczyznę?

Data publikacji 21.07.2020

Policjanci z warszawskich Włoch prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru marki Mbike przy ul. Wagonowej. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.

Kradzież miała miejsce w okresie od 14 do 16 czerwca 2020 roku z garażu podziemnego w budynku przy ul. Wagonowej. Pokrzywdzony oszacował straty na 900 złotych.

Z poczynionych ustaleń wynika, iż sprawcą jest mężczyzna o szczupłej budowie ciała. W dniu zdarzenia ubrany był w krótkie ciemne spodenki, koszulkę z krótkim rękawkiem, na głowie czapka z daszkiem kolor ciemny a na ramieniu plecak, buty sportowe kolor jasny, sznurówki kolor żółty. Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723-26-20, 47 723-26-21

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

sierż.szt. Anna Wójcik

  • Znasz tego mężczyznę?
    Znasz tego mężczyznę?
  • Znasz tego mężczyznę?
    Znasz tego mężczyznę?