Poznajesz te kobiety? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Poznajesz te kobiety?

Data publikacji 12.10.2020

Policjanci z komendy na warszawskiej Ochocie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością dokumentów. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje kobiety na publikowanym zdjęciu proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Wydział do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzi dochodzenie w sprawie zaboru z w celu przywłaszcza portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy. Kradzież miała miejsce 25 września bieżącego roku w godzinach 12:40 – 13:30 w sklepie przy ul. Grójeckiej. Pokrzywdzona oszacowała straty na łączną kwotę 200 złotych.

Z poczynionych ustaleń wynika, iż sprawcami mogą być:

1. kobieta o ciemnej karnacji, średniego wzrostu, o długich gęstych włosach koloru rudawo-brązowego. Ubrana była w białą bluzkę i czarną spódnicę, białe adidasy, jasną torebkę przewieszoną przez ramię.

2. kobieta ciemnej karnacji, średniego wzrostu, włosy spięte w kucyk, ubrana w białą bluzkę, niebieskie jeansy, białe adidasy, z dużym plecakiem na plecach i torbą na ramieniu.

Wizerunek kobiet mogących mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciu.

Wszyscy, którzy rozpoznają kobiety lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723 93 50, 47 723 93 51.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

mł. asp. Karol Cebula

  • Poszukiwane kobiety
    Poszukiwane kobiety