Znasz tę osobę? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znasz tę osobę?

Data publikacji 13.10.2020

Policjanci z komendy na warszawskiej Ochocie prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia złotej bransoletki. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek kobiety mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje kobietę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Wydział do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzi dochodzenie w sprawie przywłaszczenia rzeczy znalezionej w postaci złotej bransoletki. Zdarzenie miało miejsce w dniu 3 września bieżącego roku na terenie Szpitala przy ul. Nowogrodzkiej. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę 1 000 złotych.

Z poczynionych ustaleń wynika, iż sprawcą może być kobieta o szczupłej budowie ciała, jasnych włosach spiętych w kok. Ubrana była w granatowe spodnie, czarną bluzkę, ciemne buty, z przewieszonym przez ramię ciemnym plecakiem.

Wizerunek kobiety mogących mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę lub mają jakiekolwiek informacje na jej temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723 93 50, 47 723 93 51.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

mł. asp. Karol Cebula

  • Poszukiwana kobieta
    Poszukiwana kobieta
  • Poszukiwana kobieta
    Poszukiwana kobieta