Poszukiwany sprawca uszkodzenia ciała - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany sprawca uszkodzenia ciała

Data publikacji 22.10.2020

Policjanci z komendy na Ochocie prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała w dniu 23 września 2020 roku w Warszawie ul. Grójecka. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Warszawa III.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 23 września 2020 roku w Warszawie ul. Grójecka na wysokości nr 128. Około godziny 15:50 nieznany dotąd mężczyzna, poruszający się na rowerze, uderzył zgłaszającego pięścią w twarz a następnie najechał mu rowerem na nogę.

Sprawcą był mężczyzna w wieku ok 40 lat, włosy krótkie ciemne. W chwili zdarzenia ubrany był w jaskrawą żółtą koszulkę, czarne długie spodnie, czarny plecak. Na twarzy miał czarną maseczkę z filtrem i poruszał się rowerem koloru pomarańczowego.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723-93-50 lub 47 723-93-51 .

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

sierż. szt. Anna Wójcik

 

  • Poszukiwany mężczyzna
  • Poszukiwany mężczyzna