Szukamy świadków zdarzenia drogowego - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szukamy świadków zdarzenia drogowego

Data publikacji 29.10.2020

Policjanci z komendy na Ochocie prowadzą dochodzenie w sprawie zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 21 października 2020 roku na skrzyżowaniu ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku z al. Jerozolimskimi w Warszawie. Każdy, kto posiada informację o zdarzeniu, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej na Warszawskiej Ochocie.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 21 października 2020 roku ok godz. 18:30 w Warszawie na skrzyżowaniu ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku z al. Jerozolimskimi, gdzie n/n samochód osobowy ciemnego koloru, jadąc po skrajnym prawym pasie ruchu ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku (w kierunku od ul. Szczęśliwickiej) wykonał manewr skrętu w al. Jerozolimskie (w kierunku do centrum) wymuszając  na rowerzyście wjeżdzającym na przejazd rowerowy, wykonanie manewru gwałtownego hamowania,co spowodowało upadek kierującego rowerem w wyniku czego doznał on obrażeń ciała.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informację na temat tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723 93 86 lub całodobowo nr 47 723 93 50.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

sierż. szt. Anna Wójcik